Jabatan Pelesenan & Pendaftaran

 

Pejabat Pelabuhan Klang

 

Pejabat Pelabuhan Kuantan

Wisma Sawit

No. 7/7A, Jalan Melaka

Lot PT 76920 Bangunan MPOB

Lot 6, SS6, Jalan Perbandaran

Off Persiaran Raja Muda Musa

Bandar Indera Mahkota

47301 Kelana Jaya

42000 Pelabuhan Klang

25200 Kuantan

Selangor

Selangor

Pahang

Tel : 03-78035544

Tel : 03-31674923

Tel : 09-5729696

Faks : 03-78034014 / 78061485

Faks : 03-31678073

Faks : 09-5729886

 

E-mel : pkelang@mpob.gov.my

E-mel : pkuantan@mpob.gov.my

 

 

 

Wilayah Selatan

Wilayah Utara

Wilayah Sabah

Tingkat 3, Bangunan Timjaya,

Tingkat 11, Bangunan Wisma Pantai

Pusat Maklumat dan Taman Sawit (OPPIC)

No 127, Batu 4 1/2.

Jalan Kg. Gajah

Lot 1, Jalan 1A, KKIP Timur, Off Jalan Norowot

Jalan Skudai,

12200 Butterworth

88460 Kota Kinabalu Industrial Park

81200 Johor Bahru

Pulau Pinang

Kota Kinabalu Sabah

Johor

Tel : 04-3230490

Beg Berkunci No. 158

Tel : 07-2327551 /552 /553 / 558

Faks : 04-3230527

Tel : 088-235281 / 233194

Faks : 07-2327554

E-mel : utara@mpob.gov.my

Faks : 088-239025

E-mel : selatan@mpob.gov.my

 

E-mel : sabah@mpob.gov.my

 

 

 

Pejabat Cawangan Kluang

Pejabat Cawangan Teluk Intan

Pejabat Cawangan Lahad Datu

KM 11, Jalan Johor Tenggara

Stesyen Penyelidikan MPOB Teluk Intan, Lot 5267,

KM 10, Jalan Tengah Nipah

Peti Surat 67

Simpang Tiga Kg Kota

Beg Berkunci No. 4

86009 Kluang

36400 Hutan Melintang

91109 Lahad Datu

Johor

Perak

Sabah

Tel : 07-7891133

Tel : 05-6411359,6411855,6412135

Tel : 089-885196

Faks : 07-7891030

Faks : 05-6412137

Faks : 089-886360

E-mel : kluang@mpob.gov.my

E-mel : tintan@mpob.gov.my

E-mel : mpobld@mpob.gov.my

 

 

 

Pejabat Cawangan Tangkak

Pejabat Pelabuhan Butterworth

Pejabat Pelabuhan Sandakan

Tingkat 1, Lot 1331Jalan Paya Mas

Tingkat 11, Bangunan Wisma Pantai

Blok C4, Tingkat 1, Lot 1,2&3

Bandar Labuk Jaya

84000 Tangkak, Johor

Jalan Kg. Gajah

Jalan Labuk, W.D.T 44,

Wisma Persekutuan

Tel : 06-9788337

12200 Butterworth

90500 Sandakan Sabah

Fax : 06 9788227

Pulau Pinang

Tel : 089-224248, 220843

 

Tel : 04-3230526

Faks : 089-224245

 

 

E-mel : sandakan@mpob.gov.my

 

 

 

Pejabat Pelabuhan Pasir Gudang

Wilayah Timur

Wilayah Sarawak

No. 22-A1, PTD 112731

Lot PT 76920, Bangunan MPOB,

Tingkat 4, Crown Towers

Jalan Bandar

Bandar Indera Mahkota

88, Jalan Pending

81700 Pasir Gudang Johor

 

93450 Kuching Sarawak

Tel : 07-2516017 / 2516018

25000 Kuantan Pahang

Tel : 082-342871

Faks : 07-2510588

Tel : 09-5729696

Faks : 082-342876

E-mel : pgudang@mpob.gov.my

Faks : 09-5729876

E-mel : sarawak@mpob.gov.my

 

E-mel : timur@mpob.gov.my

 

 

 

 

Wilayah Tengah

Pejabat Cawangan Kuala Terengganu

Pejabat Cawangan Bintulu

Wisma Sawit

Tingkat 4, Lot 3 & 4

Tingkat 1, Wisma Kontena

Lot 6, S6, Jalan Perbandaran

Bangunan Tabung Haji / Bank Pertanian

Batu 12, Jalan Tg. Kidurong

Tingkat Bawah

Jalan Sultan Ismail

97000 Bintulu Sarawak

47301 Kelana Jaya Selangor

20200 Kuala Terengganu Terengganu

Tel : 086-253072 / 252930

Tel : 03-78035544

Tel : 09-6231077

Faks : 086-255840

Faks : 03-78033533 / 78032323

Faks : 09-6234479

E-mel : bintulu@mpob.gov.my

E-mel : tengah@mpob.gov.my

E-mel : ktrgnu@mpob.gov.my

 

 

 

 

Pejabat Cawangan Seremban

Pejabat Cawangan Temerloh

Pejabat Cawangan Miri

No. 7, Jalan S2 B1, Lake View Square

Tingkat 2, Bangunan Tabung haji

Lot 1262, Tingkat 1

70300 Seremban 2 Negeri Sembilan

28000 Temerloh, Pahang

Miri Centre Point, Jalan Melayu

Tel : 06-6011605 / 6011534

Tel : 09-2960580 /82 /84

98000 Miri, Sarawak

Faks : 06-6011307

Fax : 09-2969470

Tel : 085-427166

E-mel : seremban@mpob.gov.my

 

Fax : 085-437166